Devizové obchody

BEZHOTOVOSTNÍ PŘEVODY - DEVIZOVÉ OBCHODY

Naše společnost v současné době nabízí klientům možnost bezhotovostních obchodů pouze pro eura a americké dolary.


Před prvním obchodem je nutné sepsání tzv. Rámcové smlouvy (klienta k ničemu nezavazuje, sepisuje se pouze jednou a platí už pro každou další směnu) , její podepsání klientem a doručení originálu smlouvy poštou nebo její osobní doručení na sídlo firmy.


Požádat o zaslání Rámcové smlouvy a získání bližších informací může klient telefonicky na čísle finančního operátora 733180374 a to v pracovní dny v době od 08.00 do 16.30 hod. nebo nejlépe na emailové adrese: info@exchangekotva.cz a to kdykoliv.


Pokud se klient kdykoliv po sepsání Rámcové smlouvy rozhodne provést výměnu učiní telefonicky dotaz na aktuální kurz, který mu nabízíme – jestliže ho akceptuje zašleme mu konfirmaci s údaji o číslech účtů, částce a směnném kurzu.


Klient zasílá peníze jako první, po jejich připsání na náš účet je obchod vypořádán a příslušná částka je okamžitě odeslána klientovi na jeho účet.


Poplatky za převody valut a CZK jsou účtovány dle ceníku banky klienta – naše společnost si poplatky neúčtuje.


Dále můžeme provádět platby v případech, kdy klient nemá devizový účet, ale potřebuje zaplatit platbu na účet v zemích EU (např. faktura za zboží) – tato služba je zpoplatněna dle ceníku odesílající banky naší společnosti.

Proč navštívit směnárnu Exchange Kotva

TOPlist